KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 100W 19KW +VITOCEL 100L Łódź - Oferta nr 108100 - Oferteo.pl

KOCIOŁ VIESSMANN VITODENS 100W 19KW +VITOCEL 100LCena brutto: 5800.00 PLN

ZESTAW PAKIETOWY B1HA044

KOCIOŁ VITODENS 100W 19KW+PODGRZEWACZ VITOCELL 100-W (typ CUG)

Nowy Vitodens 100-W to obecnie najmniejszy kocioł z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Posiada modulowany palnik cylindryczny i powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni i w bardzo atrakcyjnej cenie. Pasuje doskonale do każdej aranżacji, zarówno do kuchni, jak i do innych pomieszczeń użytkowych. Dostępny jest w wersji jedno- lub dwufunkcyjnej z zamkniętą komorą spalaniaEfektywny i zajmujący wyjątkowo mało miejsca wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny o mocy 6,5 do 35 kW.
Sprawność znormalizowana do 109%, dzięki czemu obniży koszty ogrzewania i zmniejszy obciążenie środowiska naturalnego.
Cicha praca przy obciążeniu częściowym: < 37 dB dla kotła o mocy do 26 kW pozwala na zamontowanie kotła również w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych
Łatwy w obsłudze regulator kotła, przystosowany do sterowania temperaturą pomieszczenia, pogodowo lub jednocześnie: temperaturę pomieszczenia i pogodowo.
Powierzchnia grzewcza Inox-Radial z wysokowartościowej stali szlachetnej, zapewnia wysoką niezawodność i trwale wysoki stopień wykorzystania ciepła kondensacji.
Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck - wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu. Oznacza to oszczędność czasu przy konserwacji i serwisowaniu.
Vitodens 100-W został zaprojektowany tak, aby jego montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

Polska
Viessmann
Do uzgodnienia
Do uzgodnienia
Viessmann
 
 


Liczba wyświetleń strony: 413